Romilly Wilde Cilt Bakım Seti ve Parfüm Çekilişi

  google.png   yandex.png   05 Mart 2020 tarihinde yayınlanmış ve 450 defa okunmuştur.  

Romilly Wilde Cilt Bakım Seti ve Parfüm Çekilişi, Romilly Wilde, sürekli büyüyen uluslararası bir şirkettir. Makyaj sanatçıları ve bir çok makyaj uzmanı tarafından bu ürünler kullanılmaktadır.

 

Firmanın ürünleri olağanüstü sonuçları sayesinde eşi görülmemiş bir popülerlik dalgasına sahip olmuştur, Tamamen bitki kök hücrelerinden yapılmış ürün yelpazesi ile ürünlerde doğallık ön plandadır. Enerjik, metabolik formülasyonlara vurgu yaparak, klinik olarak kanıtlanmış sonuçlarıyla cildin parlaklığını ve genel sağlığını gerçekten geliştirmektedir. Tamamen bitki kaynaklarından gelen güç ile harika sonuçları almaktadır. Romilly Wilde ile cildinizde mükemmel bir ışıltı düşünün.

 

Romilly Wilde Cilt Bakım Seti ve Parfüm Çekilişi
Romilly Wilde Cilt Bakım Seti ve Parfüm Çekilişi

 

Çekiliş ile 529 £ (4000 TL) değerinde IDLE eau de parfum seti hediye edilmektedir.. Set şunları içerir: Hafif + Plus Serumlu Temizleyici, Gelişmiş Supercell Serumu, Aktif Boost Yüz Yağı, Kollajenli +++ Gece Kremi, Eye Believe, Eye Serum ve Idle Eau de Parfüm. Daha ne olsun.. Unutmadan belirtelim çekilişe son katılma 15 Nisan 2020 Çarşamba günüdür. Her bireyin bir katılım hakkı vardır 18 yaşından küçükler çekilişe maalesef katılamaz.

 

Romilly Wilde Cilt Bakım Seti ve Parfüm Çekilişi

 

Çekilişe katılım linki: https://sheerluxe.com/2020/02/win-romilly-wilde-skincare-set-fragrance

 

Bol şans..

 

Bu Konuyu Sevdiklerinle Paylaş Onlarda Faydalansın ..