Bedava AVG Antivirüs Full Temel Sürüm Ücretsiz İndir

  google.png   yandex.png   12 Haziran 2020 tarihinde yayınlanmış ve 283 defa okunmuştur.  

Bedava AVG Antivirüs Full Temel Sürüm Ücretsiz İndir ; Full AVG AntiVirus FREE .. Sonsuza kadar ücretsiz ödüllü koruma. Tıkla indir kur korun .. İşte bu kadar basit.

 

Sıfır maliyetle temel güvenlik , Koruma Kalkanı ; Virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları durdurur. Zararlılardan Koruma Güdüsü ; Güvenli olmayan bağlantıları ve indirmeleri engeller. Tehlikeli e-postaları anında engeller vede siler..

 

Gerçek zamanlı güncellemeler ile size gerçek zamanlı güvenlik güncellemeleri taramaları koruması sunar.. Bedava bir antivirüse göre performansı gayet yerinde olmaktadır.

 

Bedava AVG Antivirüs Full Temel Sürüm Ücretsiz İndir
Bedava AVG Antivirüs Full Temel Sürüm Ücretsiz İndir

 

AVG antivirüs ; sistem kaynaklarını çok tüketmez virüsleri , kötü amaçlı yazılımları ve diğer tehditleri önlemeye yardımcı harika bir yazılımdır. Güvenli olmayan web bağlantılarına karşı sizi uyarır. Gerçek zamanlı sistem koruması sağlar,  virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları durdurur. Üstelik bunu şimdi ücretsiz yapıyor !!! Bilgisayarınızı yavaşlatmayacak bir virüsten koruma yazılımı istiyorsanız bu antivirüs tam size göre diyebiliriz !! Programdaki yapay zeka sizi tehlikelere karşı koruyacak güvende kalmanızı sağlayacaktır.

 

 

Sistem gereksinimleri ve çalıştığı işletim sistemleri : Windows 10 , Windows 8 , Windows 7 , Windows XP ile tam uyumludur.. Sadece kişisel ve aile kullanımı içindir. Ticari kullanım için uygun değil.

 

AVG antivirüs : Çince (basitleştirilmiş), Çince (geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Malayca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, Sırpça, Slovakça, İspanyolca ve Türkçe dillerini desteklemekte ve içermektedir.

 

 

TIKLA İNDİR KUR .. TAMAMEN YASAL VE ÜCRETSİZ ORJİNAL FULL SÜRÜM

 

 

Google Aramaları : Bedava Antivirüs , Full Antivirüs , Ücretsiz Antivürüs , Avg indir , Antivirüs Full İndir , AVG AntiVirus Free

 

Bu Konuyu Sevdiklerinle Paylaş Onlarda Faydalansın ..